Hakkımda

’92 Adana doğumluyum. Tepebağ Lisesi (College) mezunuyum. Liseyle birlikte Türk Eğitim Derneği ailesine, üniversiteyle birlikte “10.000 Genç Meşale, Daha Aydınlık Türkiye” projesine katıldım.

Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri bölümünden mezun oldum. Üniversite hayatım boyunca tüm öğrenci kulüplerine üyeydim ve Avrupa Birliği kulübünde başkan yardımcılığı, Osmaniye Erasmus Öğrenci Topluluğunun kurucu başkanı olarak Erasmus Student Network Türkiye ailesine katılma çabaları kapsamında Ankara’da SPM ve İzmir’de NP toplantılarına katıldım.

Üniversite 3. sınıfı Polonya’nın Lublin kentinde Erasmus yaparak ve mezun olduktan sonra 6 ay Prag’da Erasmus Plus Staj hareketliliğinden faydalandım. Bu iki Erasmus deneyimim sayesinde 13 ülke 28 şehir gezdim 🙂 ve dünyanın hemen her yerinden dostluklar edindim.

Gezmeyi, fotoğraf çekmeyi, resim çizmeyi, yeni şeyler öğrenmeyi ve paylaşmayı, spor yapmayı, eğlenceli bilimi, sağlıklı beslenmeyi, sinemayı, arkadaşlarımla sohbet etmeyi çok seviyorum.

©bektashmusa