Hakkımda

Bir sonbahar mevsiminde Toroslarda dünyaya gelmişim, kısmende olsa hala devam eden Yörük kültürüyle büyüdüm. Lise eğitimimi Tepebağ Lisesinde tamamladım ve bu esnada Bekir Sapmaz öğrenci yurdunda kaldım. Liseyle Türk Eğitim Derneği, üniversitesizle TED 10.000 Genç Meşale ailesine dahil oldum ve 2011’den beri bir Meşaleyim 🙂 

Yönetim Bilişim Sistemleri mezunuyum ve bir Erasmus canavarıyım. Polonya’da iki dönem Erasmus öğrenim, Çekya’da 3 defa Erasmus Staj yaptım. Bu esnada Avrupa’yı gezip dünyanın bütün memleketlerinden insanlarla tanıştım. 

İlk mesleğim çobanlıktı; bana doğa, hayvan sevigisini ve sorumluluğu öğretti. Lisedeyken yazları markette çalıştım; bana organizasyonu, kriz yönetimini ve birazcıkta olsa ticareti öğretti. Üniversite’deyken yazları otellerde garsonluk yaptım; bana insanlarla iletişimi, hizmeti, takım olarak çalışmayı öğretti. Yüksek Lisans yaparken ise Dış İlişkiler Ofisinde çalıştım; bana profesyonel olarak çok şey kattı. Bunlara ek olarak bir çok gönüllü projede yer aldım.

Fotoğrafçılık küçüklükten beri merak saldığım bir alandı ve 2011 yılından beri çekimler yapıyorum. Bu zamana kadar bir çok etkinliğin ve bir kaç düğünün çekimlerini yaptım. Bunlara ek olarak İstanbul’un ikonik yapıtlarını gece ve gündüz fotoğraflayıp birleştirdiğim İstanbul Day&Night projesini ve Prag’da çekilen filmlerden aldığım karelerle o karelerin çekildiği asıl mekanları birleştirdiğim Filmed in Prague gibi projeler yaptım. 

Bir arkadaşımla (Özgür Karataş) Web sitesi geliştirme ve tasarım, arama motoru optimizasyonu işini 5 yıldır yapıyorum. Avrupa Fırsatları gibi sıfırdan geliştirdiğim, siteyi içerikle doldurduğum ve bir çok anahtar kelimede aramalarda ilk sırada çıkan site geliştirdim. Buna ek olarak şirketler ve girişimciler için isteklere bağlı olarak WordPress tabanlı siteler geliştirip tasarladım. 

Evet gezmeyi çok seviyorum, çünkü gerçekten insanın en büyük yolculuğuna kendi iç dünyasına yaptığı yolculuk olduğuna inanıyorum. Her gittiğim yerde kendimle ilgili bir şeyler öğreniyorum. Seyahat istatistiklerim şimdilik böyle, daha keşfedecek çok yer ve şey var 🙂

ÜLKE

ŞEHİR

KITA

TR'DEKİ ŞEHİRLER

ÜLKE

ŞEHİR

KITA

TR'DEKİ ŞEHİRLER